İstanbul Anadolu Abonelik Sözleşmeleri İcra Dairesi

İcra Daireleri

4.4
(53)

İCRA DAİRESİNİN WHATSAPP HESABI OLMAZ. TELEGRAM HESABI OLMAZ. HAFTASONU ÇALIŞMAZ. GECE 2 DE ÇALIŞMAZ.

İstanbul Anadolu Abonelik Sözleşmeleri İcra Dairesi yeni kurulan bir icra dairesidir. Daha önceleri normal icra dairelerinde yer alan bazı takipler çok fazla olması ve işlemlerin aynı olması sebebiyle bir icra dairesi altında toplanmasına karar verilmiştir. Örneğin elektrik aboneliği, GSM aboneliği ya da internet Aboneliği gibi aboneliklerden doğan borçlar sebebiyle İstanbul Anadolu yakasında açılacak icra takipleri otomatik olarak Abonelik Sözleşmeleri icra dairesinde açılmaktadır. Diğer adıyla MTS icra dairesi de denilebilir.

Zaten sizlere gelecek ödeme emrinde ve Tebliğ Zarfında MTS ödeme emri yazmaktadır. MTS ödeme emri Abonelik Sözleşmeleri icra dairesi tarafından gönderilen ödeme emrini ifade etmektedir.

İSTANBUL ANADOLU ADONELİK SÖZLEŞMELERİ İCRA DAİRESİ

Istanbul Anadolu abonelik sözleşmeleri icra dairesi nerede?

ADRES : İSTANBUL ANADOLU ADLİYESİ KARTAL E5 YANYOL

BORÇ ve MASRAFLAR GİBİ AVANSLAR İÇİN GEREKLİ İBAN ADRESİ : TR110001500158007312418852

HARÇ HESABI İBAN : TR650001500158007312418947

Şayet İstanbul Anadolu Abonelik sözleşmeleri icra dairesinde var olan bir icra dosyanız için ödeme yapacaksanız EMANET KASA İBANI olan TR110001500158007312418852 Nolu iban adresine AÇIKLAMA KISMINA MUTLAKA DOSYA NUMARANIZI YAZARAK para yatırmalısınız. Bu kısma dikkat etmenizde fayda vardır. Şayet Açıklama kısmına dosya numaranızı yazmadan ödeme yaparsanız paranızı iade ederler.

İstanbul Anadolu Abonelik Sözleşmeleri İcra Dairesi İletişim : (0216) 303 33 33 ( Bu adliyenin Santral numarası olup buradan İstanbul abonelik sözleşmeleri icra dairesine bağlanmayı talep etmelisiniz)

Yukarıda yazılı telefon numarası haricinde İstanbul Anadolu Abonelik Sözleşmeleri İcra Dairesine ulaşmanın tek yolu daireye bizzat gitmeniz veya bir avukat yoluyla dosyanızda işlem yapmaktır. Bu telefon numarasından da Abonelik sözleşmeleri icra dairesine ulaşmak pek kolay değildir.

Yazıyı Beğendiniz mi ?

Click on a star to rate it!

Ortalama Puan 4.4 / 5. Vote count: 53

Henüz Puan yok. İlk Puanı sen ver

Beğendiğiniz için teşekkürler..

Bizi sosyal medyadan takip etmek ister misiniz ?

Bu yazının sizin için yararlı olmadığı için üzgünüz!

Bu gönderiyi geliştirelim!

Bize bu gönderiyi nasıl geliştirebileceğimizi söyleyin?

13 thoughts on “İstanbul Anadolu Abonelik Sözleşmeleri İcra Dairesi”
 • Nuriya says:

  Merhaba. Benim icralik borcum vardi. Ondan dolayi bnaka kartima bloke konulmustu. Borcu odedim dekontu bankaya goturdum, ama bloke kaldirilmadi. Sizin kurumdan bir evrak bekliyorlat. Lutfen, yardimci olur musunuz.

  29 Haziran 2022 at 16:09
  • Biz icra dairesi değiliz. Lütfen herkesten rica ediyorum sitenin adını başlığı, içeriği iyi okuyun. Gecenin birinde beni arayıp orası icra dairesi mi diye soran var. Sayın Vatandaşlar İcra dairesinin whatsapp hesabı olmaz. Cep telefonu olmaz. Olsa da Gece bir de açık olmaz. Rica ediyorum biraz okuyun. ilk gördüğünüz numarayı arıyorsunuz. Sizin özelinizde söylemedim Sayın Yorumcu. Genel bir sezleniş. İcra dairesine ulaşmak için verilen numarayı aramalısınız. 0212, 0216, 0312 gibi numaralarla başlar.

   29 Haziran 2022 at 20:49
   • Muhammet Ali says:

    İlgili İstanbul Anadolu Abonelik Sözleşmeleri İcra Dairesi’nin dahili ( … ) numarası verilmiyorsa, ödeme yapıldığı halde E-Devletteki kayıt nasıl silinecektir ? Alacaklı, Aksa Doğalgaz Şirketi Vekili Ahmet Akın Aysan..

    14 Ekim 2022 at 15:21
 • Barış says:

  Merhaba avukat bey kapak dosya tutarını uyaptan öğrenemiyorum.Bukadar saçma ve sorunlu uygulama olmaz hangi tarihte yaşıyoruz Anadolu abonelik İcra Dairesi ne gelmem isteniyor bı hesap verin kapak mi neyse ödeyin kapatın artık bu ixrayi yeter vatandaş mağdur.Avukatlara yönelik bı uygulama hep avukat kazansın bizim avukat tutacak durumumuz yok devletten maaş alıyorlar.😡😠😡

  15 Ağustos 2022 at 11:26
  • Bu mantıkta olduğunuz sürece çok isyan edersiniz. Borcunuzu ödediniz de avukat kabul mü etmedi. Kapak hesabının uyap da görünmüyor olması avukatın suçu değil.

   28 Ağustos 2022 at 15:39
 • Mustafakus says:

  Merhaba qra ara hesabımdan ödeme oldukça kesilmektedir rica etsem mail ime kalan miktarı ilgili bir şey atarmisiniz durama göre bunu kapatalım isterim çünkü düzenli qylik banka vs bi ödenek yada maaşlı biri değilim Epson bes emeklilikte gelen 0arayi dahi çekilmiş nekaldi aradim aktarılıyor acilmiyor lütfen maile rica ediyorum yazın lütfen Allah aşkına bi yardimci olun

  20 Eylül 2022 at 01:06
 • Mustafakus says:

  İlgi ve alakanizdan ve vermis olacağım rahatsızlıktan ötürü özr diler kolaylıklar dilerim m kus (borclu)

  20 Eylül 2022 at 01:08
 • Abdullah says:

  Türk Telekom ma borcum varmis benimde haberim yoktu motoruma haciz konulmuş satışa çıkardığımda fark ettim borcumu türk Telekoma ödedim fakat hala haciz kalkmadı ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler

  11 Ocak 2023 at 21:55
 • Sinan says:

  Merhaba türk telekom olan icra borcumu ödedim borc avukattan cikmis Tekirdag icra müdürlüğünü gittim odedim fakat istanbul anadolu sözleşme icra müdürlüğü nasil ulaşabiliriz e devlette gözüküyor hala icra yardimco olursaniz cok sevinirim napmam lazim

  21 Şubat 2023 at 09:45
 • Meryem says:

  Merhaba bnm istanbul abonelik sözleşmesi icra mahkemesi adı altında bi icra dosyam var yanlız kaçıncı icra olduğu falan yazmıyor sadece bu kadar onu òdemek istiyorum yanlız yapamadım e devlette yok uyapta çıkmıyor nereyi aramam gerekiyor nasıl òderim yardımcı olurmusunuz?

  3 Nisan 2023 at 11:30
  • Merhaba. Vatandaş uyap da çıkmayan dosya olmaz. Eğer orda varsa uyapta da vardır. Uyap da yoksa dosya size ait değildir

   17 Nisan 2023 at 16:14
 • Arzu koç says:

  Merhaba benim İstanbul Anadolu abonelik sözleşmelerinde bir borcum kalmadı e-Devlet’i nde hiçbir şekilde yok üzerime kayıtlı olan bütün borçlar ödedim bir Türk Telekomda 2500 liralık borcum var onlarda İstanbul abonelik sözleşmeleri olarak çıkar mı çünkü garanti bankasında bloke gözüküyor blokeyi koyan İstanbul Anadolu abonelik sözleşmeleri oraya gitmem gerekiyor galiba değil mi

  27 Ağustos 2023 at 19:41
Leave A Comment